Ana Ciupitu - Mori Lee 1807
Ana Maria a purtat la nunta o superba rochie de mireasa croita in stil sirena din dantela, creatia Mori Lee, modelul 1807.
Rochia o puteti vedea aici
Ana Maria a purtat la nunta o superba rochie de mireasa croita in stil sirena din dantela, creatia Mori Lee, modelul 1807.
Rochia o puteti vedea aici
Felicitari pentru brandul format! Rochii de mireasa superbe, cu gust Lasati un review pentru avangardebrides si aici: https://www.alizera.ro/nunta-constanta/rochii-si-accesorii-pentru-mireasa/ ... (citeste tot)
Avangarde Brides mi-a oferit o experiență minunată în alegerea rochiei mele de mireasă! Doamna Laura este extrem de amabilă, atentă și profesionistă – m-a ajutat cu răbdare să găsesc rochia perfectă și mi-a oferit sfaturi sincere pe tot ... (citeste tot)
Multumesc pentru cea mai frumoasa rochita. Va recomand cu drag tuturor prietenelor mele! Aici am gasit exact ceea ce imi doream. ... (citeste tot)
Rochia mea de mireasă a fost absolut superbă și diferită de tot ce am văzut la alte nunți! 💫 Am primit nenumărate complimente, toată lumea a remarcat cât este de specială și unică. Materiale de calitate, croială impecabilă și un design care m... (citeste tot)
Am fost cea mai frumoasa miresica alaturi de dvs! Va multumesc pt rochitza si pt profesionalism! Abia astept o noua colaborare pt botez :) ... (citeste tot)
Buna seara, Am cumparat si eu rochita de la Dumneavoastra si vroiam sa va spun ca e exceptionala. M-am simtit foarte bine imbracata cu ea ( desi e foarte voluminoasa e chiar usoara). Am fost o adevarata printesa! Multumesc mult! Love Mori Lee ... (citeste tot)
Sunteti cei mai buni, personalul excelent!!! Recomand cu toata încrederea. ... (citeste tot)
Si eu am imbracat rochia si a fost minunat! Va iubesc! ... (citeste tot)
Am purtat rochia Lore de la Avangarde Brides în ziua nunții și a fost absolut superbă! M-am simțit extraordinar în ea și sunt extrem de fericită că am ales-o. Rochia a fost exact așa cum mi-am dorit – elegantă, rafinată și foarte co... (citeste tot)
Eu am cumparat rochita in martie 2016, o rochita superba si deosebita, Mori Lee Blu 4966. Salonul de nota 10, raportul calitate-pret foarte bun, rochita foarte usoara si material de calitate. Dna croitoreasa a fost foarte prompta. Recomand Avangarde ... (citeste tot)
Doresc sa va vizitam ! Ne ajutati sa fim frumoase. Multe domnisoare si doamne multumite ! Succes ! ... (citeste tot)
Pentru mine Avangarde Brides a fost punct ochit, punct lovit! I-am spus de la inceput Laurei ceea ce imi doresc si ea mi-a propus mai multe modele de rochii in ton cu ce imi doream, dar tinand cont si de ochiul ei de profesionist. Ceea ce a contat, p... (citeste tot)
Buna seara! Asa cum am promis, am atasat cateva poze din ziua nuntii. Va multumesc inca o data pentru rochia minunata! ... (citeste tot)
Am purtat rochia BLUEBELL 8279. Ador această rochie de mireasă! A fost absolut perfectă — exact cum mi-am dorit-o. M-am simțit extraordinar în ea, extrem de confortabilă și elegantă în același timp. A atras o mulțime de complimente ... (citeste tot)
Multumesc Alexandra pentru rabdarea avuta si pentru ajutorul dat in alegerea rochitei de mireasa, m-am simtit suuper purtand-o si as fi vrut sa dureze mai mult timp nunta sa ma bucur de ea o perioada mai lunga - Recomand cu incredere, super profi ... (citeste tot)
